Rewolucja cyfrowa w dokumentacji podatkowej

TERMIN seminarium: 9.02.2017 r., godz. 9:00–13:30
MIEJSCE: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

Dynamicznie zmieniające się regulacje prawne, stale poszerzający się zakres obowiązków w działach księgowości oraz restrykcyjność nakładanych kar, to codzienność pracowników zajmujących się dokumentami w firmach. Podczas seminarium w przystępny sposób zaprezentowane zostaną narzędzia i procedury, ułatwiające prace oraz usprawniające proces obróbki dokumentów.

Tematyka spotkania:

1. Faktura elektroniczna i elektroniczna dokumentacja podatkowa w Europie i na Świecie.
2. Najnowsze regulacje podatkowe, w szczególności związane z rygorem udostępniania dokumentacji w formie elektronicznej.
3. Faktura elektroniczna – stan prawny i praktyka.
4. Praktyczne doświadczenia z JPK (Jednolity Plik Kontrolny).
5. Prezentacja rozwiązań EDISONA: Kompleksowe rozwiązania dla faktur elektronicznych, walidacja faktur i elektroniczna wymiana dokumentów.

Wszystkie zagadnienia zostaną omówione zarówno na bazie wiedzy teoretycznej jak i praktycznych przypadków/problemów przez Ekspertów EDISON S.A. oraz zaproszonych gości.

Udział w seminarium jest bezpłatny dla Firm Członkowskich RIG w Katowicach. Koszt udziału dla przedstawicieli firm niezrzeszonych w RIG to 99 zł netto.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna organizacja może zgłosić udział maksymalnie 2 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 06.02.2017 r. bądź do wyczerpania miejsc, w formie elektronicznej. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj: https://goo.gl/forms/AAZqNTd0qBBJSLA02

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 32 351 11 86 bądź mailowy: szkolenia@rig.katowice.pl oraz doradztwo@rig.katowice.pl.