Preferencyjne poręczenia kredytów i pożyczek dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru woj. śląskiego.
Strefa doradców Email: Hasło: Rejestracja

AKTUALNOŚCI - Aukcja dzieł sztuki Muschalik & Friends - 23 maja 2019 r.

2019-05-08
Aukcja dzieł sztuki Muschalik & Friends - 23 maja 2019 r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w dobroczynnym wydarzeniu "Aukcja dzieł sztuki Muschalik & Friends", które odbędzie się 23 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.

Podczas wydarzenia odbędzie się licytacja dzieł sztuki, a środki pozyskane ze sprzedaży prac zostaną przeznaczone na dalsze poszukiwania zaginionego w Indiach - Bruna Muschalika. Honorowym Patronatem wydarzenia jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Bruno Muschalik zaginął w Indiach w sierpniu 2015 roku. Niestety, do dzisiaj nie udało się go odnaleźć.

W trakcie minionych lat, zarówno społeczność katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, jak i przyjaciele oraz środowiska artystycznego naszego regionu starały się wspierać poszukiwania. Obecnie przyjaciele Piotra Muschalika postanowili zorganizować kolejną aukcję charytatywną (poprzednie miały miejsce w 2016 roku), mającą na celu sfinansowanie dalszych działań w Indiach. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wynajęcie agencji detektywistycznej, opłacenie prawnika i pełnomocników oraz zakup biletów lotniczych.

Swoje prace przekazali już organizatorom m.in.: Piotr Kossakowski, Marta Pogorzelec, Adam Romaniuk, czy Jan Szmatloch.

Każda osoba, która zechce wziąć udział w wydarzeniu otrzyma przy zakupie wejściówki-cegiełki (w cenie 30 PLN) unikatową grafikę, przygotowaną specjalnie na ten cel przez Piotra Muschalika w Pracowni Sitodruku prof. Waldemara Węgrzyna.

Więcej informacji o zaginionym tutaj: https://www.facebook.com/brunomuschalik91/

 powrót
Podane dane są nieprawidłowe

E-mail:
Hasło: