Preferencyjne poręczenia kredytów i pożyczek dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru woj. śląskiego.
Strefa doradców Email: Hasło: Rejestracja

AKTUALNOŚCI - "Przedsiębiorcą Być!"

2017-06-12
"Przedsiębiorcą Być!"
Urząd Miasta Katowice oraz Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa organizuje po raz kolejny warsztaty "Przedsiębiorcą Być!"

"Przedsiębiorcą Być!", pod takim hasłem odbędą się warsztaty dla mieszkańców Katowic i okolic na temat wiedzy z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości, założeń związanych z założeniem oraz prowadzeniem działalności gospodarczej oraz dostępnych źródeł finansowania.

Szkolenie pn. "Przedsiębiorcą Być!" odbędzie się w dniu 20.06.2017r. (wtorek) w  godz.: od 10:00 do 13:00, w Urzędzie Miasta Katowice, przy ul. Francuskiej 70 (wieżowiec 12p.), w sali konferencyjnej na I piętrze.
  
Celem szkolenia pn. „Przedsiębiorcą Być” w dniu 20.06.2017 r. będzie pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu:

  • podstawowych przepisów, procedur związanych z prowadzeniem własnej firmy,
  • dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej,
  • form opodatkowania,
  • każdy z uczestników będzie mógł odbyć po szkoleniu bezpłatne konsultacje z ekspertami biznesowymi firmy TAX CARE dotyczące m.in. przygotowania biznesplanu, dotacji oraz innych ważnych elementów mających wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej oraz generowane przychody,
  • uczestnicy będą mogli zasięgnąć informacji o instytucjach otoczenia biznesu w Mieście Katowice, wykazie lokali użytkowych do oddania w najem poza przetargiem oraz harmonogramie szkoleń i działań podejmowanych przez Referat Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas działań w biznesie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji online:https://fundacja.taxcare.pl/szkolenia/katowice-przedsiebiorca-byc-4/ lub proszę przesłać zgłoszenie na adres e-mail: Daria.Anders-Kowalczyk@katowice.eu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z czym liczba miejsc jest ograniczona!powrót
Podane dane są nieprawidłowe

E-mail:
Hasło: